כאב ראש מיגרני

אדם שיש לו כאב ראש"רעב לאהבה" – הם מתגעגעים לאהבה של אימא או של מישהו קרוב. האהבה שלהם באה מסדר העדיפויות והדאגות של אימא שלהם בתוך מבנה משפחתי בו האב דומיננטי, לא ללא תנאי או כתגובה לצרכים שלהם. ולכן יש להם משמעת מפחד שיידחו ויינטשו. וכתגובה הם מפתחים גישת פיצוי של פרפקציוניזם בניסיון 'לרכוש' את הזכות לאהבה.

"מונע" (שיש לו מוטיבציה) – הם מרגישים שהם צריכים להתאמץ מאוד כדי להצליח בחיים, ושהם צריכים 'לעשות משהו מעצמם' והם שואפים לסיים דברים. זוהי הרגשה חיונית של חיים ומוות שהם חייבים להשיג את המטרה ולהשיג את התוצאה. מכל מקום כשהם מסיימים את הפרויקט, זה סלל את הקרקע להבנה שהישג זה לא הולך להביא להם את אהבת האם שכספו אליה נואשות, ובכך מכשירים את הקרקע לעוד מרדף אחר פרויקט. וזה מביא את כאב הראש.

"עומס יתר" – הם מרגישים מוצפים אינפורמציה ואינם מסוגלים לשלב אותה. יש להם תגובת זעם אינטנסיבית אך מודחקת למצב זה. כאילו הם נדרשים לעשות את הבלתי אפשרי עם כלום והם כועסים על כך ביותר. הם לא מסוגלים לנהל את הדרישות הרגילות ואת הלחץ של החיים.

"מתוסכל" – הם מרגישים שמשהו צריך להיות מושג או להיעשות, שמשהו נדרש מהם. ישנו פחד ו/או התנגדות משמעותי אם ביכולתם להשלים דרישה זו. ישנה מטרה שצריך להשיגה והמחשבה על כך יוצרת כאב. יש להם הרגשת התכנסות של חוסר יכולת שנוצרה מחינוך הדורש להציג פרפקציוניזם.

אלו רק מעט מהסיבות העמוקות האפשריות, כאשר ברקע ניתן לראות אלרגיות למזונות (גלוטן ,מוצרי חלב ועוד) או חומרים מסוימים ש'מדליקים' את המיגרנה, כמו רגישות לקרינה או רעילות של מתכות רעילות כגון כספית בסתימות השיניים או אלומיניום שנפלט מכלים חד פעמיים לתוך המזון.

תיקון הגורמים הללו ועוד אחרים שמעלה האבחון ביחד עם דיקור מתאים ועבודת עומק נותנים אפשרות גבוהה לריפוי אמיתי, לעיתים אפילו מהיר. כמובן ככל שמקדימים לטפל עם התפרצות הסימפטומים התוצאות תהיינה מהירות.

השארת תגובה