מי אני?

שלום, שמי גילי (גלעד) ישראלי ואני שמח שאנחנו מכירים.
אני רוצה לספר לך מה הרקע וההשכלה שלי, ממי למדתי ובאיזה שיטות טיפול אני משתמש

גילי ישראלי

בשנת 2000 סיימתי בארץ 4 שנות לימודי רפואה סינית

לאחר מכן נסעתי כבעל משפחה לוונקובר שבקנדה, בברכתו של הרב מרדכי אליהו זצ"ל, להתמחות בת 4 שנים נוספות אצל מאסטר סיני בשם ד"ר טוני ז'ואו בקליניקה Optimum Health Care, אשר פיתח טכניקות דיקור חדשניות ועוצמתיות, בעיקר בנושא כאב, שם ראיתי הרבה מקרים של כאב כמו פיברומיאלגיה וכן מחלות פנימיות, גינקולוגיה ועוד.

ד"ר טוני ז'ואו ואני:

אני וד

זמן קצר לאחר חזרתי לארץ עברתי מקרה אישי שגרם לי לחשוב אחרת על דברים ובהמשך נפתחתי לתחום רפואת האנרגיה שהינה שדה נרחב עם שיטות לרוב. סיננתי לי מתוך עשרות שיטות שראיתי את אלו שהתחברתי אליהן יותר, חלקן ידועות וחלקן עדיין לא חשופות לציבור בישראל, כאשר הדבר החשוב ביותר עבורי הוא: האם זה ישרת את המטופלים שלי ביעילות.

בחרתי לעסוק יותר בטיפול בילדים עם הפרעות כמו אפילפסיה והפרעות קשב (אם כי מגיעים אלי גם מקרים אחרים), מתוך אמונה שיש לידע הנרחב שלי מה להציע ומתוך היכרות אישית עם הפרעת הקשב שלי שהייתה גם לשניים מילדיי, ובלי שום אמצעים כימיים כמו ריטלין ודומיו הם מצליחים בלימודיהם הודות לשיטות הטיפול המגוונות בהם נעזרתי, שגם הוכיחו את עצמם בילדים עם אפילפסיה.

חלק גדול מהטיפול שלמדתי יכול להתבצע מרחוק ויכולים להעיד על כך עשרות מקרים של אנשים שלא יכלו להגיע או לא היו נוכחים בחדר הטיפולים, אבל התוצאה הייתה ברורה ביותר, זה עובד!!!
אפילו שלא ברור למטופל איך זה קורה, זה לא מונע מלהשיג תוצאות מצוינות. למרות היכולת הזו אני עדיין מעדיף לפגוש את המטופלים בקליניקה ברוב הטיפולים.

אני מאמין בשילוב שיטות כיוון שאין שיטה אחת מושלמת, ובכל דרך יש תועלת והיכולת לבחור איזו תתאים יותר למטופל שנמצא מולי בלי לכופף את המטופל לשיטה מסוימת. זהו דבר המאפשר לי להעניק מענה רחב ושלם יותר. יחד עם זאת אינני מתבייש להפנות ולהתייעץ כאשר הדרך נראית חסומה עבורי. אנו חיים בתקופה המאפשרת לנו יותר מתמיד להגיע למידע עולמי עצום שזורם ברגעים  אלו ממש לידנו, האם נשכיל לקחת את הטוב ביותר עבורנו?

מהיכן מגיע השם צרי גלעד?

הצרי היה ידוע בימי קדם גם כרפואה וגם כאחד מסממני הקטורת בבית המקדש.

מוזכר לראשונה בספר בראשית במכירת יוסף "…והנה אורחת ישמעאלים באה מגלעד וגמליהם נושאים נכאת וצרי ולט…" בושם זה  שהופק משרף היה יקר מאוד. למיטב ידיעתי זהו צמח המרפא הראשון שכתוב בתורה.

גם בנביאים מוזכר הצרי כמה פעמים. בספר ירמיה כתוב "הצרי אין בגלעד? אם רופא אין שם? כי מדוע לא עלתה ארוכת בת עמי?"

הקדשה שכתבו לי בספר שקבלתי לפני שנים רבות ביום הבר מצווה שלי:

"לגלעד מזל טוב.
ואי"ה (ואם ירצה ה') צרי יש בגלעד, לשמחת הוריך וכולנו
אמונה ובני אלון"

ספר שקיבלתי במתנה לבר המצווה שלי

ההקדשה שכתבו לי בספר

ניבאו ולא ידעו מה ניבאו… היום אחרי כמעט שלושה עשורים אני מבקש לאחל לרב בני אלון רפואה שלימה, ואכן יש היום צרי בגלעד.